Testování 6. až 13. ledna

Testování 6. až 13. ledna

Vážení rodiče, ve čtvrtek (6. 1.) se ve škole uskuteční druhé kolo testování všech žáků a zaměstnanců. Žáci, kteří se v pondělí testovali metodou PCR, se testovat nebudou. Testování proběhne první vyučovací hodinu, 9. ročníky druhou vyučovací hodinu. Rodiče žáků 1. až 3. tříd se mohou účastnit testování ve školní jídelně.

V pondělí 10. 1. a ve čtvrtek 13. 1. se bude celá škola testovat metodou AG, a to testy Sejoy nebo Genrui.

Mobilní laboratoř bude opět ke škole přistavena pravděpodobně v pondělí 17. 1., registrace bude otevřená v příštím týdnu.

Pokud by došlo ve čtvrtek k pozitivnímu záchytu při AG testu, bude škola postupovat dle pokynů MŠMT. Ostatní žáci do výsledku konfirmačního testu PCR, zůstávají ve škole, budou mít po celou dobu výuky nasazenou roušku, stravovat se ve školní jídelně budou v době, kdy není tolik vytížená a zejména budou podstupovat každé ráno preventivní antigenní test v tzv. režimu “test to stay”.

Dále chceme upozornit a požádat rodiče o spolupráci, nově platí povinnost nahlásit škole pozitivní výsledek PCR testu vašeho dítěte, ať už se jedná o testování ve škole nebo například nákazu v rámci rodiny.

Při zájmu můžeme ve čtvrtek 6. 1. otestovat i žáky, kteří se v pondělí 3. 1. testovali metodou PCR.  Postačí napsat svůj požadavek na papír nebo ho žák sdělí vyučujícímu.

Příloha:

2022-01-06T10:37:11+01:00