11. 5. Posíláme pozdrav ze školy v přírodě, z hotelu Prostřední mlýn. Cesta byla rychlá a bez problémů. Pochutnali jsme si na skvělém obědu a už si užili i místní hřiště. Počasí nám zatím také přeje, ačkoli už nás chytla i přeháňka. Ta byla doprovázena duhou, takže nám to ani tak moc nevadí.

14. 5. Zdravíme ze školy v přírodě. Máme za sebou táborák s kytarou, výlet do Jičína i báječnou diskotéku. Ačkoli nás při pobytu doprovázela zima, neodradila nás od dobré nálady. Zítra se na rodiče těšíme cca ve 12 hodin.