Logická olympiáda 2021

Logická olympiáda 2021

Vážení rodiče, vážení žáci,

naše škola se účastní ve školním roce 2021/2022 Logické Olympiády.

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky a je založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování. Více informací se dozvíte na www.logickaolympiada.cz.

Registrace i účast v soutěži jsou zdarma.

Naše škola všechny žáky, kteří se dobrovolně rozhodnou této soutěže účastnit, podpoří a připraví vhodné podmínky i technické pomůcky. Žáci budou mít možnost postoupit základní i krajské kolo soutěže v rámci vyučování ve školní počítačové učebně.

Vás, rodiče, velice prosíme o pomoc s registrací Vašich dětí do soutěže na webových stránkách www.logickaolympiada.cz a to nejpozději do 30.9.2021! Při registraci je nutné, aby zákonní zástupci souhlasili se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za Vaši laskavost.

Pokud se tedy rozhodnete přihlásit Vaše dítě na Logickou Olympiádu, prosíme o uvědomění školy na mail hovorkova@hostynska.cz, aby mohla být poskytnuta náležitá podpora.

Děkujeme!

2021-09-17T13:52:22+02:00