Tak jsme se v pořádku vrátili. Moc jsme si to užili – prošli jsme se po Hořicích a okolí, navštívili výrobnu hořických trubiček, nafotili spoustu fotek, zahráli hry a ukončili jsme to diskoškou. Zůstali bychom déle, ale v pondělí zpátky do lavic! :(