Ve středu 20. 5. 2026 se žáci naší školy zúčastnili atletického trojboje na Slavii. Osmičlenné družstvo  ve složení A. Kučerová, E. Plecháčová, J. Hourová, V. Barchánková, A. Mlýnek, W. Hofbauer, M. Prokopec a J. Mařík získalo skvělé 3. místo. Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.