Sportovní soutěže

V průběhu leden až dnešní den  dosáhly děti ve sportovních soutěžích několika významných úspěchů.  V Krajském kole ve florbalu po tuhém boji, v konkurenci družstev s florbalistkami, obsadila děvčata 5. místo. V obvodních soutěžích v přehazované třetí místo a v basketbalu starší kategorie obsadili  chlapci i děvčata čtvrtá místa. V kategorii  6. – 7.  ročníků ve stejném sportu děvčata skončila na druhém místě a chlapci zvítězili. V atletické soutěži Pohár rozhlasu mladší žáci 2. místo a starší dívky čtvrté. V pátek 17. 5.  čeká chlapce a děvčata  zápolení o umístění v Krajském kole Odznaku všestrannosti s možnosti postupu do republikového finále. Budeme držet palce  a všem děkujeme za reprezentaci školy.

2019-05-15T12:41:44+02:00